https://www.bydleni-in.cz/

To se to radí, když si chyby zaplatí někdo jiný.

09.12.2020

Dlouho předtím, než jsme položili základní stavební kámen, jsem hledal inspiraci pro můj dům. Přirozeně, že nejvíce na internetu, který se díky diskuzním fórům zdál dokonalým nástrojem hledání. On-line diskuze jsou úžasně snadné, ale ve srovnání s názorem zkušeného odborníka ve vás mohou vyvolat spíše nejistotu. Často jsou jen sbírkami netaktních komentářů a nikdy nekončících diskuzí napsaných lidmi, kteří vlastně neví o moc víc, než vy. Jen se každý snaží dokázat svůj názor.

Bohužel jsem strávil až příliš času vkládáním nových příspěvků a doufal v odpovědi. Místo toho, abych sbíral seriózní zdroje tipů, triků a inspirací, jsem se zabýval hromadou nedůležitých detailů. Výsledek? Nula. Ne nadarmo jsou tam venku opravdoví profesionálové! 

O autorovi:

Bernhard a jeho přítelkyně začali v roce 2015 výstavbu velkého domu o rozloze 230 m². Poprvé mohli v novém domě přenocovat už rok poté, tedy v srpnu 2016. Mezitím se jejich rodina rozrostla o 3. člena - narodila se jim dcera Emily. Od začátku chtěli, aby s domem neměli zbytečné starosti a měli jej pod kontrolou - aby byl chytrý.

https://www.bydleni-in.cz/